Örgü Hırka Ve Yelek Anlatımlı Google

bebek orguleri-anlatimli-resimli-

Bebek örgü modellerinde anlatımlı örgü modelleri içinden sizler için seçtiğim modelleri beğeneceğinizden eminim Bebek örgüleri içinde çok kullanılan yelek modeli ve bebek örgü hırka modelleri en çok tercih edilen anlatımlı bebek örgülerinden. Bebek örgü hırka modelini anlatımlı ve resimli bu modele boyundan başlıyoruz. Kalın şiş ve selenik örgüsü ile yapılan bu bebek örgüsü anlatımlı modeli beğenmemek mümkün değil. İki taraftan artırarak kolları yapıp son olarak dikişsiz tek parça olarak yeleğin alt kısmını örüyoruz.


bebek orguleri anlatimli resimli  705x528 Örgü Hırka Ve Yelek Anlatımlı

Bu yelek çok işinize yarayacak. Çocukların en çok kullandığı kıyafettir yelekler. modellerden mor olan bu yelek modelini sizler için anlatımlı olarak paylaşıyorum.Yapılışı gerçekten çok kolay.Aşama aşama anlatıyoruz. İstediğiniz renkte ve boyda ister kız ister erkek çocuklar bebekler için yapabileceğiniz i ilmek olarak ayrıntılı yapılışı ile paylaşıyorum.

  • 7 ilmekle başlanıp
  • 5 sıra haroşa örülür
  • sonraki sırada kenardan 6 ilmek haroşa iki ilmek düz  örüp
  • Şişe bir dolayıp  yani arttırma yapıp sonraki 2 ilmeği birlikte örüyoruz.
  • yani 5 ilmekte 2 ilmek birlikte örüyoruz.
  • 1 örüp 1 arttırıp 1 örüp tekrar

BEBEK ÖRGÜSÜ ANLATIMLI YELEK ÖN TARAF

23 ilmek 1 sıra haroşa 11 sıra düz 6 sıra haroşa,sonra yine 6 sıra haroşa 2 düz,1 arttır 1 kes 5. ilmek iki ilmek olarak örülüp ,2 düz 8 ajur  sonra 3 sıra haroşa 12 ilmek ör, 1 arttır 1 ilmek örülüp 1 arttır aralık ajur ile 39 ilmek kalana kadar böyle devam.

mor bebek yeleği yapilisijpg Örgü Hırka Ve Yelek Anlatımlı

anlatimli bebek orguleri resimli anlatimli  650x345 Örgü Hırka Ve Yelek Anlatımlı anlatimli bebek orguleri resimli anlatimli 1 Örgü Hırka Ve Yelek Anlatımlı


Etiketler:kolay şiş örgü modelleri, tek şiş yelek modelleri, Çocuk Hirka yelek modeli

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


2 × = onsekiz