Resim Bulunamadı

Gelin Arabası Süsleri

21 Mart 2014
 • Gelin Arabası Süsleri

  Düğünlerde arabaların süsleri konusunda herkesin aklında mutlaka bir fikir vardır. Son senelerde ister sünnet düğünlerinde,isterse nişan düğünlerde arabaların en çok beğenilen farklı nden en çok beğendiklerimi sizlerle de paylaşmak istedim. Düğün hazırlığında olanalar bu arabaları mutlaka görmeli. Yaratıcılıkta araba süslemelerinde sınır tanınmıyor. Gelinin giriş anında farklılık akılda kalmak isteyenler gün geçmiyor ki yeni gelin arabası modelleri çıkarmasın. İstenilen modelleri de yapabilen çiçekçiler şimdilerde  arabaları resmen gelin yapabilmekte. Görselde ki gelin arabası süslerinde kalpler ile süslenmiş gelin arabasının üst kısmına yapılan tül resmen duvak şeklinde olmuş. Çok aranan nden olan ün kısında kırmızı beyaz kalp olan gelin arabası süsü gerçekten bence en güzel modeller. Renkli gelin arabalarının yanında sade adil arabalar, son zamanlarda çok moda olan eski model arabalardan istediğiniz şekillerde ve renklerde pek çok gelin arabası yada sünnet arabası modelelerinin en güzelleri burada.

  Bu konudaki Tüm Gelin arabası modelleri size fikir sunması için var. Biz satışını yada ticaretini yapmıyoruz. Ama Sponsor olacak yada indirimli sunacak firma varsa aracı olabiliriz :)

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  yeni-cocuk-odasi-perde-modelleri
  Yeni Çocuk Odası Perde Modelleri
  gelin-saci-
  Modern Gelin Başı Topuz Modelleri
  balik-gelinlikler-yeni-
  Balık Gelinlik Modelleri
  fiyonklu-gelinlik-
  2014 Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  üç × 8 =

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>