Gelin Arabası Süslemeleri Google

gelin-arabasi-6

Düğünlerde arabaların süsleri konusunda herkesin aklında mutlaka bir fikir vardır. Son senelerde ister sünnet düğünlerinde,isterse nişan düğünlerde arabaların en çok beğenilen farklı  araba süslemelerinden en çok beğendiklerimi sizlerle de paylaşmak istedim. Düğün hazırlığında olanalar bu arabaları mutlaka görmeli. Yaratıcılıkta sınır tanınmamış ve çiçek tül derken kalp şeklindeki araba süsleri de çok beğenilen bir model. Gelinin giriş anında farklılık akılda kalmak isteyenler gün geçmiyor ki yeni düğün ile bir model çıkmasın. İstenilen modelleri de yapabilen çiçekçiler şimdilerde hayalinizde ne varsa o yapılabilmekte. Görselde ki gelin arabası süslerinde kalpler ile süslenmiş , üst kısmına yapılan tül resmen duvak şeklinde olmuş. Çok aranan ,düğün araba modellerinde  çok aranan, ön  kısında kırmızı beyaz kalp olan araba süsü gerçekten bence en güzel modeller. Renkli modellerin yanında sade modellerde oldukça rağbet görüyor. son zamanlarda çok moda olan eski model arabalardan istediğiniz şekillerde ve renklerde pek çok model,eskiden olduğu gibi abartılı önde bebek yerine oldukça yaratıcı doğal ve şık tasarımlardan sizler için fikir olsun diye seçtik.

NOT : Bu konudaki Tüm Gelin arabası modelleri size fikir sunması için var. Biz satışını yada ticaretini yapmıyoruz. Ama Sponsor olacak yada indirimli sunacak firma varsa aracı olabiliriz :)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...Loading...

Etiketler:Gelin Arabası Modelleri, gelin arabası süsleri, Modern gelin şalı modelleri anlatımlı

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. emrah diyor ki:

    aracin onunde kirmizi beyaz kalp olan suslemeyi siparis verme imkanimiz varmi ulasirsaniz cook sevinirim dugunum 6 eylul

Yorum Yaz


× 5 = on