Resim Bulunamadı

Bulmaca Patik – Deryanın Dünyası Patik Modelleri

22 Ocak 2014
 • Bulmaca Patik – Deryanın Dünyası Patik Modelleri

  Yaratıcılığı ile bilinen derya baykal hergün farklı ve kolay örnekleri paylaşmaya devam etmekte. Sibel yüksel ile gösterdikleri labirent patik hem çok kolay hem de çok şık bir örnek. Resimleri internetten buldum yapan arkadaşların ellerine sağlık ama kısa zamanda mutlaka ben de yapacağım bu derya baykalın programı deryanın dünyasında sibel yüksel ile yaptığı bu labirent patik modelini.  Labirent patiğin yapılışı için ipin kalınlığına göre 2,5 yada 3 no şiş ile 10 ilmek ile başlıyoruz. Şamalı resimde yapılışını açıklamalı olarak bulabilirsiniz bulmaca patiğin. Bu bulmaca patiğin yapılışı her yerde var ama dikilişinde herkesin kafası karıştığından bir arkadaş yapmış ellerine sağlık yapılışında bulmaca patiğin dikilişini adım adım gösteren resimleri sizler le paylaşmak istedim. Kaç ilmek ile başlarsanız baştaki sıraları o kadar sıra örmeniz gerekmekte.

  Adı üstünde 38 ilmek ile başlanan bu kolay ve şık babet patiği ipinizin kalınlığına göre seçeceğiniz şiş ile örülüyor. 12 düz 1 orta 12 düz 1 direk ve 12 düz olarak resimdeki gibi ayağınızın boyuna göre örüp arka yanı topuk kısmınıda 1 ters 1 düz olarak örüp patiği dikiyoruz. Derya baykal ın programında yaptığı kolay patikler den olan bu kolay patik şiş ile bir otursanız bir akşamda örebileceğiniz örgüyü yeni öğrenenlerinde yapabileceği bu kolay patik o kadar kolay ve şık kı insan inanamıyor bu kadar kolay olduğuna.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  renkli-orgu-buyukler-icin-patik-modeli-anlatimli-resimli
  Renkli Örgü Büyükler İçin Patik Modeli Anlatımlı Resimli
  anlatimli-bebek-orguleri-bebek-patikleri-
  Bebek Patik Modelleri
  tunus-orgu-yapilisi5
  Tunus İşi Bebek Örgü Modelleri Anlatımlı
  cicekli-boncuklu-perde-modelelri-yeni-salon-perdeleri-
  Yeni Salon Perde Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  dokuz − 6 =

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>