Resim Bulunamadı

Bedenimi seviyorum

23 Ağustos 2013
 • Bedenimi seviyorum

  Bedenim bu zamanda bana göre son derece mü­kemmel. Ve mükemmel bir kilodayım. Tam olarak olmak istediğim yerdeyim. Güzelim ve her geçen gün daha da çekici bir hale geliyorum. Eskiden bu­nu kabullenmekte çok zorlanırdım ama şimdi işler giderek değişiyor, çünkü kendime çok sevdiğim biri gibi davranıyorum. Zaman zaman kendimi küçük sağlıklı şeylerle ve hayatın sunduğu zevklerle şı­martıyorum. Küçük sevgi gösterileri beni besliyor. Sessiz sakin vakit geçirmek, yürüyüşe çıkmak, sı­cak bir banyo veya hoşuma giden herhangi bir şeyi yapmak ruhumu zenginleştiriyor. Kendime bakma­yı seviyorum. Kendimi sevmenin ve bedenimle ar­kadaş olmanın iyi bir şey olduğunu biliyorum. Be­denimin doğuştan bir yıldız ışığına sahip olduğunu ve nereye gitsem göz alıcı göründüğümü biliyo­rum.

   

  Benim sevgim güçlüdür. Kendime aşık bir insan gibi davranıyorum. Başım­dan onlarca olay gelip geçiyor ama kendime duyduğum sevgi değişmiyor. Bu kibirli ya da kendini beğenmiş olduğum anlamına gelmez. Bu tür insan­lar aslında “Senden çok daha iyiyim,” maskesi al­tında kendilerinden nefret eden insanlardır. insanın fendini sevmesi yalnızca Varlığının mucizesini kut­lamasıdır. Eğer kendimi seversem ne kendime ne de başkalarına asla zarar veremem. Benim için dün­ya barışının sim koşulsuz sevgide yatıyor. Bu insa­nın kendini kabullenmesiyle ve sevmesiyle başlar. Kendimi sevmek için mükemmel olmayı bekleme­me gerek yok. Kendimi şu anda olduğum halimle kabulleniyorum ve seviyorum.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  bilinc-refahi-her-seyden-daha-karlidir
  Bilinç refahı her şeyden daha karlıdır
  ben-mukemmel-iletisimler-kuruyorum
  Ben mükemmel iletişimler kuruyorum
  anne-baba-bebek
  Anne Babalar Harika İnsanlardır
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  − 5 = üç

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>