Resim Bulunamadı

Bebek Örgü Modelleri Anlatımlı Ve Resimli

3 Şubat 2014
 • Bebek Örgü Modelleri Anlatımlı Ve Resimli

  El örgüsü ister bebekler için isterseniz çocuklar yada büyükler için yapabileceğiniz süslü hırka modelleri, Simli ip de ara ara kullanılarak havasına hava katılan bu örgü hırka modelleri gerçekten çok güzel.
  Bence bebeklerin en çok kullandıkları örgüler kesinlikle hırkalar. Anlatımlı Ve Resimli, Bebek Örgü Modellerinden ister tığ ile isterseniz de örgü olarak yapabileceğiniz istediğiniz şekilde süsleyebileceğiniz bu değişik örgü modelleri gerçekten çok güzel. İstediğiniz yaştaki çocuktan bebeklere kadar ilmek sayısını çoğaltarak yada azaltarak yapabilirsiniz . İstediğiniz renklerde çocuğunuzun cinsiyetine göre  istediğinizi yapabilirsiniz. Bebek örgülerinin en güzel modellerinin çoğu modelini açıklamalı olarak sitemizde bulmanız mümkün. İsterseniz kendi modellerinizi de bizler le paylaşabilirsiniz. Genellikle bebek örgülerinde şiş ile yapılan bebek örgüleri  çiçekler ile süslenip harika ve şık tam bebeklere yakışır güzellikteki örgülere dönüşebiliyor.  Bebek örgülerinde ister kız bebek olsun isterse erkek bebek olsun  bebek örgü modellerini anlatımlı ve anlatımlı resimli olarak sizler le pek çok bebek örgü modellerini sizler le paylaşmaya çalışıyoruz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  krokodil-sal-nurgun-tezcan-
  Kelebek Krokodil Şal Modeli Ve Yapılışı
  kar-tanesi-sal-nugun-tezcan-orguleri-
  Kar Tanesi Şal Yapılışı
  kelebek-sal-nurgun-tezcan-
  Kelebek Şal Yapılışı
  renkli-orgu-buyukler-icin-patik-modeli-anlatimli-resimli
  Renkli Örgü Büyükler İçin Patik Modeli Anlatımlı Resimli
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  2 × beş =

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>