Bebek Örgü Hırka Modelleri Resimli Google

bebek-orguleri-3

El örgüsü ister bebekler için isterseniz çocuklar yada büyükler için yapabileceğiniz süslü hırka modelleri, Simli ip de ara ara kullanılarak havasına hava katılan bu örgü hırka modelleri gerçekten çok güzel.
Bence bebeklerin en çok kullandıkları örgüler kesinlikle hırkalar. Anlatımlı Ve Resimli, Bebek Örgü Modellerinden ister tığ ile isterseniz de örgü olarak yapabileceğiniz istediğiniz şekilde süsleyebileceğiniz bu değişik örgü modelleri gerçekten çok güzel. İstediğiniz yaştaki çocuktan bebeklere kadar ilmek sayısını çoğaltarak yada azaltarak yapabilirsiniz . İstediğiniz renklerde çocuğunuzun cinsiyetine göre  istediğinizi yapabilirsiniz. el işinin  en güzel modellerinin çoğu modelini açıklamalı olarak sitemizde bulmanız mümkün. İsterseniz kendi modellerinizi de bizler le paylaşabilirsiniz. Genellikle bebek örgülerinde şiş ile yapılan bebek örgüleri  çiçekler ile süslenip harika ve şık tam bebeklere yakışır güzellikteki örgülere dönüşebiliyor.ister kız bebek olsun isterse erkek bebek olsun örgü modellerini anlatımlı resimli olarak sizler le pek çok modellerini sizler le paylaşmaya çalışıyoruz.


Etiketler:bebek örgü modelleri anlatımlı, bebek örgü modelleri resimli, bebek örgü modelleri tığ işi, falinca com bademli bebek hırka

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


üç × 4 =