Anlatımlı Erkek Yeni Doğan Bebek Yelek

Anlatımlı Erkek Yeni Doğan Bebek Yelek

Anlatımlı bebek örgüleri içinde kapişonlu ister kız bebekler için isterseniz erkek bebekler için yapabileceğiniz bu değişik hem şık hem de çok kolay yelek modeli çok pratik. Şiş ile yapılan bebek örgüleri içinde çok kolay yapılışlı diye bu anlatımlı resimli erkek bebek yelek modelini sizler le paylaşmak istedim.  Kapişon yamayı bilmeyenler için çok kolay yapılışı bu anlatımlı yelek te ister sade örgü isterseniz istediğiniz yada bildiğiniz örgü modellerini yeleğin istediğiniz yerine uygulayabilirsiniz. Yelek modelleri yeni doğan bebekler içinde büyük bebekler için de çok kullanılan bebek örgü anlatımlı modellerinden. Öok kolay yapılışlı bu anlatımlı resimli kapişonlu bebek örgü modelleri içinde bu yelek modeli oldukça güzel.
Anlatımlı Erkek Yeni Doğan Bebek Yelek  Arkayı 76 İlmek ile başlanıp lastikten sonra istenilen büyüklükte yada istediğiniz örneği ekleyebilirsiniz. Önleri ise 30 ilmek yada yapacağınız çocuğa göre çoğaltabilirsiniz. Ylek bitince yaka kısmındaki ilmeklerden kapişonu yapıyoruz. Tepe kısmından kapişon istenilen uzunluğa gelince örerek kesilir.


Laleli Bebek kazak Örneği Yapılışı:
Bebekler için yapılabilecek hırka yelek örneklerinin resimli yapılışlarını bir galeride sizler için toplayacağım. Bu ev çiçeği olan küpeli ye benzeten değişik bir çiçek şeklindeki bu el işi modellerini facebook ta es eslinin el işleri sayfasında görünce sizler le paylaşmak istedin. Özellikle erkek bebekler için hırka yada yelek örneği olarak kullanılabilecek bu el işi modelini şiş ile örgü olarak yapılıyor. Anlatımlı bebek örgülerinin en güzel örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cepken Bebek Hırka:

Cepken hırka olarak yapılan bu bebek örgüsünü sizlerle sitemizde sizlerle paylaşmıştık cepken bebek örgüsü resimli yapılışını tıklayarak bulabilirsiniz.

Örgü Zıbın Yelek Yapılışı:

Yeni doğan bebeklerin göbek bağları düşene kadar zıbın giymeleri gerekir.İşte bunu düşünerek bebeğiniz ister kız ister erkek olsun zıbın bebek yelek modelinin ayrıntılı yapılışını tıklayarak bulabilirsiniz.

Örgü Kirazlı Bebek Takımı:

Bir arkadaşım yollamış resimleri. Nereden bulmuş bilmiyorum ama gerçekten muhteşem olmuş. Yapan kişi bize ulaşırsa seve seve adını sizler le paylaşmak isteriz. Düz örgü üzerine yaoulan kiraz dalları eklenerek yapılmış yeni doğan bebek takımı.« | »

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ