Anglez Dantel Örnekleri

Anglez Dantel Örnekleri

Değişik dantel örneklerini paylaşmak istedim sizlerle. İste vitrin takımı ister sehpa takımı yada masa örtüleri,englez yada irlanda danteli modellerinden en beğenilen modellerden sizler için seçtik.
Çok farklı bu örnekler.Gerçekten tam çeyizlik örnekler.İğne ili yapılan irlanda danteli çok şık gerçekten. Daha öncede birçok değişik model paylaşmıştım irlanda dantelinin yapılışını da  sitemizde bulabilirsiniz. Çeyizlerinizi çok konuşturacak bu danteli yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.İrlanda danteli,anglez dantel olarakta bilinen dantelin yapılışını merak edenler…. Şemalı anlatımı ile yapması kolay bir örnek.İstenilen renklerde ve boyutlarda yapabileceginiz dantel,bohçalara baştacı olacak türden….Anglez dantel örneği,ingiliz danteli olarak da bilinen dantel ile yapılmış harika örtüler.Yapılışını sitemizde bulabilirsiniz. Değişik dantel örneği ile masalar,vitrin takımları,sehpa örtüleri,oda takımları yapabilirsiniz.Bu dantelin yapılışı çok kolay vede zevkli… İrlanda danteli yada anglez danteli olarak bilinen bu güzel dantelin yapılışını sitemizde bulabilirsiniz resimli anlatımlı olarak.Anglez danteli olarak bilinen italyan dantelinin yapılışlarını ve değişik modellerini sizlerle paylaşmak istedim.Bu şık danteli sizde yapmak isterseniz işte yapılışı..
Çok şık bir takım.Dantel vitrin takımının yapılışı biraz sabır istiyor gibi :) Sık iğne modeli ile yapılan takım emeğe değecek güzellikte.Zincir sayılarını çoğaltarak oda takımın,sehpa örtüsü,masa.sehpa takımları yapabilirsiniz…Değişik dantel örneklerini paylaşmak istedim sizlerle. İste vitrin takımı ister sehpa takımı yada masa örtüleri,englez yada irlanda danteli modellerinden en beğenilen modellerden sizler için seçtik.
Çok farklı bu örnekler.Gerçekten tam çeyizlik örnekler.

Yapacaklara kolay gelsin.« | »

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ