Resim Bulunamadı

Lif Örnekleri Arşivi

11 Mart 2014
 • Lif Örnekleri Arşivi

  Özellikle çeyizlerde çok kullanılan,bohçaların vazgeçilmezi nden uzun aramalarım sonucunda sizler için aradım buldum ve arşivimize ekledim. İster çeyizlerde bohçalık örün, isterseniz hediye edin yada kendiniz kullanın… Birbirinden değişik çiçekli,hayvanlı,sakallı ip ile yapılan nden 2014 ün en yeni lif modellerine bayılacaksınız. Ele geçirilen kese lif modellerinden yapılmış baykuş lif, balık lif ve çiçekli kese lif modelleri çok yeni ve değişik lif modellerinden. Lif örnekleri her zaman her yerde kullanılan özellikle çeyizlerde olmazsa olma ,her bohçaya ilk eklenen kullanışlı örgülerdir lifler. Genç kızların çeyizleri için kendilerinin yaptığı lifler yada annelerinin sevenlerinin hazırlıklarında çeyize başlanırken en çok yapılan lif modellerinin en yeni 2014 lif modellerinin en güzel ve en yeni 2014 lif örneği modellerinin en güzel lif modellerini sizler için bir arşivde topladık. Özellikle bebek liflerinde çok kullanılan bir lif modeli olan keseli lif modelleri değişik şekillerdeki lifler ile gerçekten hem çok kullanışlı , hemde çok güzeller. Deniz kızı lif modellerinden, palyaço lif modellerine kadar birbirinden değişik lif modellerinin içinden en yeni lifleri sizler için seçtik.

  Gördüm ben çok beğendim sizlerle de paylaşmak istedim bukelebek lif modelini. Ben kesin yapacağım bu lifi hatta ben alt kısmı normal lif modelinden yapacağım üzerine mutlaka bu kelebeği de yapacağım ama ne isterseniz o modeli yapabilirsiniz üzerine. Son zamanlarda baykuş çok moda katmerli gül kısacası ne isterseniz ister hayvan figürleri,ister çiçek böcek istediğinizi üzerine yapabilirsiniz. Gerçekten çok  iyi bir fikir.  Alt lifi istediğiniz renklerde ördükten sonra üstüne istediğiniz yapıp dikiyorsunuz. Bu kelebekte kanatlarda hanım dilendi bey beğendi modelini yapılmış çokta yakışmış. Zaten özellikle derya baykal bu modelden neler yaptı her şeye yakışıyor hanım dilendi modeli.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  cicekli-altigen-lif-
  2014 Lif Modelleri
  lif-yapilisi-15
  Gelin Damat Lifi Yapılışı Resimli
  yeni-uzun-ugur-bocekli-lif-modelleri-5
  Uzun Lif Modelleri
  ponponlu-lif-yapilisi-kasnak3
  Kasnak Lif Nasıl Yapılır?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  − yedi = 0

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>