Resim Bulunamadı

2014 Lif Modelleri

9 Nisan 2014
 • 2014 Lif Modelleri

  Çeyizlerin olmaz sa olmazı çok aranır ve bayanların en çok yaptığı örgülerdendir. içinde çok beğendiğim modelleri sizlerle paylaşmak istedim. Artık bayanlar yaratıcılıkta gerçekten sınır tanımıyor. Bayanları için 2014 örnekleri çok güzeller. Son zamanlarda hayvanli lifler çok moda oldu. Çiçekli liflerin yanında sakallı ip modelleri ile yapılan çok moda oldu. Yıldızlı lif modeller son zamanlarda 2013 içinde çok moda olan bir lif modellerinden. Genç kızların çeyizlerinde olmazsa olmaz liflerden önemli kişilere yapılan  en yeni lif modellerinden  en süslü ve  en çeyizlerde kullanılır. Her bohçanın kendine haz değişik anlamlı bir lif modeli olur. Bayanların duygularını döktükleri lifler gelinler evlendikten sonra eve gelen misafirlere hediye olarak ta verilmektedir. Çiçekli lifler,kare liflerden başka eb çok kullanılan lif modeli ise uzun lif modelleridir. Bu uzun lif modelleri tek başına banyo yapmada sırt temizliğinde kolaylık sağlamaktadır. Çeyizlik lif modelleri içinden en yeni lif modellerinin en güzellerini sizler le herzaman paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

  Sizlerde el işinden biraz anlıyorsanız internette dolaşırken göreceksiniz ki o kadar çok lif örnekleri varki insan inanamıyor. Uzun banyo lifleri, kare lifler, parçalı lifler, hayvan desenli lifler, işlemeli lifler, hediyelik lifler.Sizler için 2014 lif öeneklerinden yada en yeni lif modellerinden sizler için seçtiğimiz daha pek çok lif modelini www.falanca.com  adresimizde bulabilirsiniz. Örgüye yeni başlıyorsanız yani yeni örgü ile uğraşıyorsanız örgü öğrenmek için yapılacak en güzel yöntem lif yaparak örgüye başlamak. elbise lif modelleri, çiçek lif modelleri, hayvan lif modelleri ve rengarenk lif modellerini resimleri takip ederek sizler de istediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

  NOT : BU GALERİDEKİ LİF MODELLERİNİN BİRÇOĞU NETTEN ALINTI YAPILMIŞTIR. KAYNAĞINI BİLDİĞİMİZ MODELLERİN İSİMLERİ YAZMAKTADIR. 

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  ayi-lif-modeli-
  Lif Örnekleri Arşivi
  lif-yapilisi-15
  Gelin Damat Lifi Yapılışı Resimli
  yeni-uzun-ugur-bocekli-lif-modelleri-5
  Uzun Lif Modelleri
  ponponlu-lif-yapilisi-kasnak3
  Kasnak Lif Nasıl Yapılır?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  × dokuz = 54

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>