Resim Bulunamadı

Yeni Perde Modelleri

23 Ocak 2014
 • Yeni Perde Modelleri

  Evin havasını değiştiren artık o kadar fazla ki insan hangi modele bakacağını şaşırıyor. Eskiden tek renk sade modeller vardı artık özellikle , osmanlı perde modelleri denilen ağır saray perde modelleri ve kumaşları çok moda. Simli perdeler hele renkli cıvıl cıvıl perde modelleri benim favorim. 2013-nden seçtiklerimizi beğeneceğinizden eminim. Birbirinden değişik ve renkli canlı renklerin hakim olduğu 2014 perde modelleri çok gösterişli değil. Sade ve şık. Birbirinden değişik ve şık perde modellerinde son senelerde çiçekli sade genelde boncuksuz perdeler gerçekten çok şık. Odanızın yada eşyalerınızın rengine göre seçeceğiniz çiçekli perde modelleri benim en beğendiğim 2014 perde modellerinde.

  Son zamanlarda ve bizim sizler için seçtiğimiz perde modellerinde özellikle  kırmızı storlu perde modelleri çok kullanılan hem perde modeli olmakta hemde renginden dolayı çok tercih edilen bir perdedir. puanlı kalın , turuncu ,siyah beyaz gri tonlarda storlu ev dekorasyonu perde modelleri en çok tercih edilen ve en göze çarpan rede modelleri ve perde renklerinden. Eskilerin dediği gibi evi yapan perdedir. Bu sebepten perde evin en önem verilerek seçilmesi gereken eşyasıdır. Sizlerle yeni moda farklı tasarım  son sezon perdelerin içinden yeni modaya uygun her zevke göre evinizin her bölgesinde kullanabileceğiniz perde modellerinden en yeni modelleri sizler le paylaşıyoruz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  yeni-cocuk-odasi-perde-modelleri
  Yeni Çocuk Odası Perde Modelleri
  gelin-saci-
  Modern Gelin Başı Topuz Modelleri
  balik-gelinlikler-yeni-
  Balık Gelinlik Modelleri
  fiyonklu-gelinlik-
  2014 Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  altı + 7 =

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>